I starší auto může být sexy. Elektrony vám pomůže vybrat konfigurátor!

Přestaňte ostatním závidět, že se vozí v luxusních vozech a raději se zaměřte na vlastní auto. Fakt, že je staršího data výroby, vůbec nehraje roli. I starší automobil může vypadat k světu, a dokonce mnohem lépe než většina aktuální produkce. Nesmíte jen podcenit detaily – především kola, která – jak se říká, dělají auto. Pokud je ještě nemáte, pořiďte si alu kola neboli elektrony. Proč byste to měla udělat a jak vám pomůže vybrat elektrony konfigurátor?

Výhody elektronů v kostce

Specifické výhody samozřejmě mají také plechové disky, nicméně elektrony u většiny řidičů vyhrávají na celé čáře, a to z následujících důvodů: mají schopnost lépe odvádět teplo, takže dochází k efektivnějšímu ochlazování pneumatik a brzd. Kromě toho jsou lehčí, a proto vedou k nepatrnému snížení spotřeby (což se vždy hodí!) a zlepšení jízdních vlastností vozu. Ale co je pro drtivou většinu ženské řidičské populace nejdůležitější? Elektrony posouvají look vozidla na vyšší úroveň. Díky alu kolům zažije vaše vozítko velký posun k lepšímu. Kdo ví, možná se za ním budou ostatní otáčet. Záleží na tom, jestli se vám podaří vybrat správný design.

Elektrony konfigurátor dosadí přímo na fotku!

Online aplikaci, ve které si můžete vyhrát s fotografií vašeho vozu a „přilepit“ namísto stávajících kol nové designy, najdete v e-shopu aluapneu.cz. Použití je velmi snadné, jednoduše nahrajete fotografii svého auta (samozřejmě by měla být z profilu, aby šla kola dobře dosadit), a pak už jen zkoušíte design za designem. A co když se vám bude líbit rovnou několik variant? Není nic jednoduššího, než si fotku stáhnout a ukázat ji svým přátelům. Anebo ji nasdílet na Facebooku. Však on už se najde někdo, kdo vás nasměruje na ideální design.

Publikováno: 16. 01. 2021