Malé děti - problém nebo zábava na svatbě

Mezi záplavou vašich svatebních hostů se jistě najdou i ti, kteří mají malé děti. Jak se k tomu postavit? Pamatujte na to, že svatbu organizujete vy a tak je jenom na vás, jak vše naplánujete.

Co je dobré vědět?

Malé děti mohou zkazit celé kouzlo okamžiku Není nic horšího, než když se chystáte říci ono magické ANO, a děti vašich pozvaných hostů začnou brečet. A utišit také dítě není rozhodně nic jednoduchého. Rázem dojde na to, že celé kouzlo okamžiku bude pryč. Budete mít zkaženou onu chvíli, na kterou jste se tolik těšili. Bohužel, s tím je třeba při pozvání svatebčanů s dětmi počítat. Na druhou stranu řada ví, že by děti mohly být problémem a tak si zajistí hlídání.

Děti jsou vždy vtipné

Malé děti jsou zajímavé v tom, že jsou velmi zvídavé a stále něco zkoumají. A to může přinést celou řadu vtipných okamžiků, ale i vzpomínek. Jsou dokonce i dobrým pojítkem mezi lidmi, kteří se příliš neznají. Tato forma nenucené zábavy, kde hlavní roli tvoří něčí potomci, se na svatební hostinu velmi hodí. Mnoho lidí ze svateb potvrzuje, že právě na děti svých hostů mají mnoho velmi pozitivních a rozhodně i legračních vzpomínek.

Jak děti vyřešit?

Je dobré naznačit svatebčanům, aby si po dobu obřadu zajistili hlídání. Přece jenom jde o dobu v trvání jedné až dvou hodin a je rizikem, že právě jejich dítě vše zkazí. Na následnou hostinu ale jsou děti dobrou volbou. Pokud jich bude více, myslete na to při plánování. A to jak v tom, že byste pro ně měli mít připravený stůl a sezení, tak i v tom ohledu, že je dobré pro děti zajistit zábavu. Jednodušší řešení je třeba dětský koutek s hračkami. Pokud chcete mít vše doladěno do posledního detailu, můžete si najmout klauna, nebo třeba zkušené animátory, kteří budou placeni za to, že dětem zábavu vymyslí. Nejenom, že děti zabavíte, ale rodiče vám budou vděční.

Publikováno: 05. 01. 2018