Svatební cesta snů

Svatba je nezapomenutelným potvrzením lásky dvou lidí. Co se svatbou jako takovou také souvisí? Je to rozhodně svatební cesta snů. Jak vypadají představy novomanželů, kteří právě takovou dovolenou plánují? Podívejte se.

Exotická a netradiční destinace

Evropské země, nebo třeba sever Afriky jsou poměrně klasickými destinacemi pro dovolenou – tedy pro tu běžnou. Proto by svatební cesta snů měla být spojena s něčím netradičním. My máme na mysli pojem, kterým je exotická dovolená. Lákadlem mohou být třeba Maledivy, Mauricius, nebo třeba Dominikánská republika. To je jenom zlomek zajímavých a netradičních destinací.

Chtějte maximální komfort

Je dobré při výběru koncipovat zájezd tak, aby byl plný maximálního komfortu. Většina lidí svatební cestě říká líbánky, a tomu by měl celý koncept pobytu odpovídat. Zapomeňte na celodenní fakultativní výlety. Odpočívejte na pokoji, na pláži, nebo u bazénu. All inclusive by mělo být samozřejmostí, jelikož budete mít jistotu neomezeného přísun u jídla a pití.

Netajte to, že jste novomanželé

Je mnoho hotelů, které mají pro novomanžele připraveny různé balíčky služeb. Některé za zvýhodněné ceny, jiné jako pozornost hotelu. Může to být večeře v hotelové restauraci, novomanželské apartmá, wellness procedury, nebo třeba láhev vína na pokoji. Drobnost, která potěší.

Víte, že je možné získat slevy?

Svatební cesta snů nemusí být nijak drahá. Mnoho cestovních kanceláří nabízí pro novomanžele zajímavé slevy. Stačí jenom předložit oddací list. Ideální volba, jak si splnit sen o dokonalých líbánkách. Za stejnou sumu, kterou chcete do své dovolené investovat, totiž budete moci získat podstatně více.

Raději delší období?

Obvyklá dovolená je po dobu jednoho týdne. Svatební cesta by však měla být jiná – lepší a nezapomenutelná. Proto vybírejte takovou, která bude alespoň na deset dní. Nejlépe potom na 14.

Publikováno: 12. 01. 2018 / Aktualizováno: 15. 02. 2023

Kategorie: Svatba

Autor: Jenda Píladěl