Jak oslavit první výročí svatby

Je to již rok od vašeho svatebního dne a stále vám to dokonale klape? Proto bystě neměli váhat a oslavit první výročí svatby ve velkém stylu. Co doporučujeme a jaké jsou možnosti? Podívejme se na několik tipů.

Dejte si repete

Tedy nikoliv celou svatbu od začátku do konce, ale něco v duchu večerního rautu byste uspořádat mohli. Jak na to? Jednoduše. Na daný termín – nebo nejbližší víkend obstarejte jídlo a pití a pozvěte okruh lidí, kteří byli svatebčané. Můžete danou oslavu realizovat v plném počtu, nebo se můžete omezit jenom na kamarády, či pouze na rodinný okruh. To je na vás. Je to poměrně zajímavá forma oslavy, jak se může společně na jednom místě sejít mnoho lidí, kteří se po dobu celého roku vzájemně neviděli. I takto lze první výročí svatby zajímavě oslavit. Nejlépe jenom páru, nebo třeba s nejbližší rodinou. A co uskutečnit? Je to poměrně jednoduché. Navštívíte ta místa, kde se vaše svatba odehrála. Den tedy můžete začít třeba prohlídkou hradu nebo zámku, na kterém se odehrál obřad. Oběd si můžete dát právě v restauraci, kde jste se svatebčany poseděli před rokem. A co večer? Zajděte si na pivo do hospůdky, kde se odehrávala večerní hostina. Skvělá volba, jak oslavit rok od svatby v klidu a se všemi blízkými – a zajímavě zavzpomínat.

Dopřejte si romantiku

Pokud byla vaše svatba spojena s dokonalou romantikou, potom vám doporučíme v tomto duchu pokračovat i po roce. A co konkrétně v rámci oslav jednoho roku realizovat? Zaměřte se na to, abyste byli nejlépe sami. A kam vyrazit? My doporučujeme různé wellness pobyty pro zamilované, které jsou ideální možností, jak si dopřát klidu a relaxace a také pořádnou dávku romantiky jenom pro vás dva. Hotelů, které podobný typ víkendových pobytů nabízejí, je možné najít skutečně více než dost.

Publikováno: 26. 01. 2018